Koupal jsem se v jezeře!

Koupal jsem se v jezeře!

Včera jsem zažil něco, co by se mi v mojí rodné zemi nikdy nepoštěstilo. Měli jsme Sauna Evening – šli jsme do sauny u jezera a na zchlazení po sauně jsme plavali v jezeře. Pro mě něco úžasného. Doufám, že si to budu moct ještě dostkrát zopakovat. Celé jezero je samozřejmě zamrzlé, ale u sauny je v něm velká díra, aby se tam dalo plavat. Něco jsem i vyfotil, ale to jezero ne, takže to se pokusím napravit někdy příště. Podívejte se zde:

V neděli večer k večeru jsme u Claudia (jeden Ital) měli perfektní těstoviny. Fakt jedno z nejlepších jídel z těstovin, co jsem kdy jedl. Pár fotek zde:

No a konečně v sobotu odpoledne jsme byli na zápase mezi dvěma hokejovými týmy z Tampere – Tappara a Ilves. Vyhrál Ilves se skóre 3:2. Celkem zajímavá podívaná. Vlastně to bylo poprvé, co jsem kdy byl na hokejovém utkání, ačkoli jsem jich už viděl v televizi spoustu. Fotky zde:

Co dál? Zítra máme zase po dlouhé době párty na Keskisenkatu a bude to asi super mega HC!!! :))

One thought on “Koupal jsem se v jezeře!

  1. Ahoj Martine! Jsem si kvůli tobě aji zařídil Google account:-) Máš výbornej web s výborným obsahem, vážně chválím…dozvěděl jsem se o něm dneska náhodou z nasephoto a hned jsem u něj zkysnul dobrou hodinu…úplně mi to připomíná můj pobyt v USA – je to už tak dávno…asi o tom Erasmovi taky začnu vážně přemejšlet:-) No nic, určitě přispívej dál, určitě sem začnu chodit pravidelně;-) Měj se a užívej, Jenda

Napsat komentář